Pozvánka na jarní turnaj 2018

Všichni pistolníci a jiní neohrožení dobyvatelé Divokého Západu pozor! Tímto vás co nejsrdečněji chci pozvat na turnaj BANG! Moravské Knínice, který se uskuteční v sobotu 17.3.2018 v 16:45 v hostinci U Vichřice v Moravských Knínicích.

Po zkušenostech z předchozích ročníků jsme se rozhodli poupravit herní systém, aby došlo k významnému zkrácení herní doby. Věříme, že tato změna přispěje lepšímu zážitku.

Ověřená bodovací tabulka zůstává nezměněná. Přestože se základní kola hrají pouze se základní sadou karet, finále se hraje s vybranými rozšířeními. Zájemci si proto mohou nastudovat význam karet před turnajem, ale pořád platí, že všechny karty budou vysvětleny před samotným finálem.

Zúčastnit se může muž nebo žena ve věku od 16 let, znalý či znalá pravidel karetní hry BANG! alespoň v základní verzi. Zápisné jest 50 Kč a vybírá se na turnaji.

Jako obvykle je vítán Westernový oblek, dotyčný hráč si vybírá ze 3 postav místo ze dvou v každé hře.

Na turnaj je nutné přihlásit se nejpozději 24 hodin před zahájením turnaje e-mailem: Ivo Císař – cisarivo@seznam.cz. Kapacita letošního turnaje je omezena, tak na nic nečekejte. 

Přepošlete svým kamarádům, které na turnaji také chcete mít. Sdílejte a sdílejte událost na Facebooku!

 

S pozdravem šerif Jessie James alias Ivo Císař

Mapka k místu konání: