Výsledky podzimního turnaje 2016

Podzimní turnaj proběhl v komornější, podání oproti jarnímu, ale to mu rozhodně neubralo atmosféry divokého západu. Stěžejní změna herního systému přinesla ovoce a všichni pistolníci tak stříleli jako o život po celé tři čtvrtiny délky turnaje.

Do finále se probojovali 4 pistolníci, kteří svedli bitvu plnu emocí a rozhodli o tom, že historicky druhým vítězem turnaje v Bangu! se stal Petr Kahle alias pistolník Pietro McPrásk. Jeho jméno bude zvěčněno na putovním poháru spolu s Václavem Gabrielem – tedy bude pohár hotový. Vzdáváme mu hold.

Z výsledkové tabulky je zřejmé, že turnaj byl z největší části velice vyrovnaný. Zůčastnili se prostě zkušení pistolníci. Je třeba říci že tam byla samá kvalita!

Děkujeme všem, kteří se jakkoliv zasloužili o tento turnaj. Zvláště všem testerům nastavení turnaje. Za obrovský posun vpřed považujeme nádherné zpracování průvodek, nový systém turnaje a též skvělý nápad s nástěnkou, na které bylo vše hned k vidění.:-) Tyto detaily velice vylepšili turnaj. Prostě dííík vám všem účastníkům a budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu.

Koltům mír – alespoň na chvíli – přeje Ivo alias Jessie James

Tabulka výsledků

Pistolník Skóre po dvou kolech Skóre ve finále Pořadí v turnaji
Pietro McPrásk 110 78 1
Killer With The Baby Face 101
Paša The One 116 40 2
El Kojako 94
Lemmy Killmeister 119 40 2
Sue Hlava Děravá 50
El Pigmento 100
Kid Kon Ajka 106
Goodman 249 40 2
Kalamity Whilhelma 93